فراتر از 45 سال

با ارزش گذاری به تجربه گرانبهای خود ، ما شرکتی را به شما پیشنهاد می دهیم که از همه جنبه های تجاری قابل اعتماد و حرفه ای باشد. ما در حال حاضر مشکلاتی را که دیگران هنوز با آن روبرو نشده اند حل کرده ایم.

فقط پروفایل نیست!

استفاده از آلومینیوم یا شیشه تنها راه حلی برای عملکرد ، زیبایی و عملکرد مورد نیاز است. اما ما استفاده از مواد را محدود نمی کنیم: هدف ما فروش پروفیل و لوازم جانبی اکسترود نشده بلکه پیشنهاد مناسب ترین راه حل در هر شرایطی است.

یک شریک مجرد

تمام سیستم های ما با در نظر گرفتن تمام جنبه های محصولات ما ، از تولید تا نصب در محل ، در داخل طراحی شده اند. از کسانی که نصب و راه اندازی نما را بدون تجربه سایت پیشنهاد می دهند ، آگاه باشید. یک شریک به معنای ساده سازی مسئولیت است.

از جمعیت متمایز است

ارتقا یک پروژه به معنای توجه به جزئیاتی است که آن را منحصر به فرد می کند. از همان ابتدا ، نمای ما تصور می شود که با توجه به ترجیحات زیبایی معمار یا نیازهای سازنده مشتری ، سفارشی می شود.

زمان ، حتی برای ما ارزشمند است.

بر خلاف کسانی که فقط سیستم ها را تولید می کنند ، ما پروفایل های اکسترود شده خود را توسعه داده ایم تا نصب محصولات خود را ساده کنیم ، بنابراین زمان تحویل را کاهش می دهیم. تجربه و کنترل مستقیم ما بر تولید ، دقت را در همه تحویل ها تضمین می کند.

علاقه به کار ما

این را در چشم تیم ما خواهید دید. برای ما ، به پایان رساندن یک نما یا روکش کاری چیزی است که ما را با غرور پر می کند ، ایده های جدید را تحریک می کند ، و ما را به پیشرفت مستمر سوق می دهد. پس از 45 سال حضور در این زمینه ، شور و شوق خانواده Zanetti و کارکنان آن همچنان درخشان است. این گنجینه ای است که ما در دسترس شما قرار می دهیم.

همیشه با تو

ما یک سازمان داخلی ایجاد کرده ایم که منحصراً به تعمیر و نگهداری خدمات پس از فروش اختصاص داده شده است ، تا هدف شما کارایی کامل پروژه ها باشد. ما همیشه در دسترس خواهیم بود.

هیچ رازی وجود ندارد

بیایید و از دفاتر ما بازدید کنید و با کادر فنی ما صحبت کنید. آنها خوشحال خواهند شد که به تمام سوالات شما پاسخ دهند و بازدیدهای حضوری را ترتیب دهند تا بتوانید از صداقت کار ما و فداکاری کارکنان ما قدردانی کنید. همچنین می توانید اطلاعات و منابع مربوط به شرکت ما را درخواست کنید.

تماس مستقیم

ما کل روش کار خود را سازماندهی کرده ایم تا بتوانیم عملیات خود و افرادی را که باید با آنها سر و کار داشته باشید به حداقل برسانیم: با این وجود در هر زمان می توان مستقیماً با کارکنان ما تماس گرفت. انعطاف پذیری ساختار تجاری ما به ما امکان می دهد مشکلات را به روشی سریع و دقیق حل کنیم.

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟